Velké množství různých hudebních festivalů, koncertů, divadelních představení a výstav potěší milovníky umění. Krásné jsou i Slavnosti pětilisté růže a Svatováclavské slavnosti, při kterých se město vrátí o několik století zpět.

 

     Sportovci si také přijdou na své. Mohou si vybrat z řady možností - plavba po Vltavě na raftech či kánoích, vyjížďky na koních, na kolech, pěší turistika, rybaření nebo si mohou zahrát tenis, squash, bowling... Další sportovní vyžití Vám poskytne nedaleká vodní nádrž Lipno, a to nejen v létě. Budete-li mít nějaké dotazy nebo přání, rádi Vám pomůžeme.  

     Jsme partnerem 18ti jamkového hřiště GC Český Krumlov ve Svachově Lhotce (5 km vzdáleném od našeho pensionu). Naši ubytovaní hosté zde mají připravenou slevu na denní green fee ve výši 30% (v hlavní sezóně), hráči věk.kategorie 55+ zde dokonce ve všední dny hrají za 500 Kč. S pobytem u nás, zaparkováním v našich krytých garážích, krátkou vzdáleností do centra města a nádherným golfovým hřištěm s velkým zázemím u nás prožijete skvělé golfové dny. Více informací ke hřišti najdete na www.gcceskykrumlov.cz